Yapı Kredi Kredi Notu Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Notu

Kredi notunu öğrenmek isteyenler için bankalar hizmet veriyor. Kredi notu öğrenme Yapı Kredi kredi notu sorgulama ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Daha öncelerde sadece bankaların bildiği kredi notu günümüzde tüketiciler tarafından da sorgulanabiliyor. Tüketicilere kredi notu sorgulama imkanını ilk olarak sağlayan Kredi Kayıt Bürosu aracılığıyla kurulan Findeks oldu. Sonralarda ise anlaşmalı bankalar aracılığıyla müşteriler kredi notlarını kolaylıkla öğrenme imkanı buldular.

Yapı Kredi Bankası ile kredi notu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi kredi notu sorgulama yapmak isteyen insanlara belirli imkanlar sunuyor. Belirli bir miktarda ücreti karşılayan insanlara kredi notunu öğrenmesi için detaylı bir rapor hazırlanıyor ve sunuluyor.

Yapı Kredi Kredi Notu Sorgulama İçin Ne Yapmalıyız?

Daha öncelerde çekmiş olduğunuz krediler veya devam eden kredilerinizin ödeme durumlarından, borçluluk durumunuza, kredi kartı ödemelerinizden birçok bilgiye kadar risk raporunuzdan ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi kredi notu sorgulama için Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeden kolaylıkla kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Eğer Yapı Kredi kredi notu sorgulama için şubeyi ziyaret etmek yerine internet bankacılığını kullanmak isterseniz bu yöntem de sizin için oldukça basit olacaktır.

Kredi Kayıt Bürosu ve 9 banka aracılığıyla oluşturulmuş olan Findeks sistemi ile 4 TL karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken Findeks anasayfasını ziyaret etmektir. Findeks’e üye olarak ve kampanyalarından da yararlanarak kredi notu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Findeksi kullanarak kredi notunuzu öğrenmek için Findeks anasayfasını ziyaret etmelisiniz. Findeks üzerinden T.C. kimlik numaranızı kullanarak basit bir şekilde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks sizden T.C. kimlik numaranız ile birlikte cep telefonu numaranızı da isteyecektir. Aşağıdaki gibi gördüğünüz boş kısma T.C. kimlik numaranızı giriniz. T.C kimlik numaranızı girdikten sonra sizden cep telefonu numaranız istenecektir. Boş kısma numaranızı giriniz. Vermeniz gereken bilgiler bu kadardır. Satın al butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfa ile birlikte kredi notunuzu öğreneceksiniz.

1

Kredi notunuzu öğrenmek için Findeks’e üye de olabilirsiniz. Findeks üyeliği yaparsanız T.C. kimlik numaranız ile birlikte sizden parola istenecektir. Findeks üyeliği yapmak için kimlik bilgilerinizi Findeks ile paylaşmanız gerekir. Sizden istenen bilgileri verdiğinizde Findeks üyesi olacaksınız ve o şekilde de Yapı Kredi kredi notu sorgulama yapabilirsiniz.

2

Yapı Kredi Kredi Notu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.