Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim

Kredi notu günümüz için oldukça önemli bir nottur. Kredi almak istediğiniz zaman bankalara başvuru yaptığınızda bankalar sizin kredi notunuza bakacaktır. Bankalar kredi notunuza göre sizin için bir değerlendirme yapacaktır. Yapılan değerlendirme sonucunda eğer kredi notunuz bankanın istediği aralıkta bir değerse banka size kredi verme konusunda istekli olacaktır. Bankalar, kredi notunuz yüksek ise size kredi verme konusunda daha istekli olacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise bankalar size kredi verme konusunda pek istekli olmayacaktır.

Kredi notunuzu bilmiyorsanız sizin için oluşturulmuş bir sistem var. Kredi Kayıt Bürosu yani KKB ve 9 banka ortaklığı ile oluşturulmuş olan Findeks sistemi ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ücretsiz kredi notu öğrenme Findeks ile sadece bir defaya mahsus olmak üzere yapılmaktadır. Daha sonrasında ise ücretsiz kredi notu öğrenme yapılmamakta ve işlemleriniz için 4 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız bankaların şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kredi notu öğrenme yapabileceğinizi söyleyen Findeks harici sitelere inanmayınız!

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu ve 9 banka ortaklığı ile kurulmuş bir sistemdir. Kredi notunuzu Findeks ile kolay bir şekilde öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Findeks’i kullanarak kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız öncelikle Findeks anasayfasını ziyaret etmelisiniz. Findeks anasayfası üzerinden T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

1

Kredi notunuzu sorgulamak için Findeks üyeliği de yapabilirsiniz. Findekse kimlik bilgilerinizi verirseniz Findeks üyeliğinizi yapmış olursunuz. Findeks üyeliği yaparsanız Findeks kredi notu sorgulama işleminiz için T.C. kimlik numaranız ile birlikte sizden parolanız istenecektir. Sizden istenen bilgileri Findeks ile paylaştığınız zaman Findeks aracılığıyla kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks üyeliği ile Findeks’in kampanyalı ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Eğer kredi notunuz düşükse kredi başvurunuzu ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Kredi notunuzun düşük olmasına rağmen kredi başvurusu yapmanız kredi notunuzun daha da düşmesine neden olacaktır. Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız Findeks sistemini kullanabilirsiniz. Findeks anasayfası üzerinden kredi notu öğrenme ile ilgili işlemleri yaptığınız zaman kredi notunuzu kolaylıkla öğreneceksiniz.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.