Findeks Şifremi Unuttum

Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim

Kredi notu bankalarla olan ilişkilerinizi belirler. Kredi notunuz güncel bir hesap birikimidir. Kredi notunuzun yüksek olması ile bankalara kredi almak için başvuru yaptığınızda şansınız artacaktır. Çünkü bankalar için kredi notu oldukça önemlidir. Kredi almak için başvuru yapan müşteriler arasından banka, kredi notu yüksek olanlara kredi verir. Kredi notu düşük olanlar ise kredi almak istediğinde oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Eğer kredi notunuz istenen aralıkta değilse yükseltmek için uğraşabilirsiniz. Kredi notu yükseltmek için kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmalısınız. Çünkü kredi notu hesaplanırken bankalar tarafından dikkat edilen önemli noktalardan biri de kredilerin ödenme düzenidir.

Kredi notunuzu bilmiyorsanız sizin için bir sistem var. Kredi Kayıt Bürosu yani KKB ve 9 banka aracılığıyla oluşturulan Findeks sistemi ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks sistemine üye olduğunuzda kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks üyeliği için Findeks anasayfasını ziyaret edebilirsiniz. Findeks üyeliği yapabilmeniz için sisteme kimlik bilgilerinizi vermeniz gerekecektir. Eğer Findeks sistemine üye iseniz Findeks anasayfasında sağ üst köşede bulunan Giriş yazısına tıklayarak kullanıcı girişinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Findeks sistemi ile ticari üye girişi de yapılabiliyor.

Findeks şifremi unuttum diyorsanız Findeks üzerinden bazı işlemleri gerçekleştirerek şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi alabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Findeks Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Findeks şifremi unuttum dediğinizde yapmanız gerekenler öncelikle Findeks anasayfasını ziyaret etmek olacaktır. Findeks anasayfasına girdiğinizde sağ üst köşede mavi kutucuk içerisinde bir GİRİŞ yazısı göreceksiniz. Görmüş olduğunuz giriş yazısına tıklayınız. Karşınıza açılacak olan kullanıcı girişi ekranında “Parolamı Unuttum” seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerede sizden bazı kimlik bilgileriniz istenecektir. Sizden istenecek olan bilgiler şunlardır;

  • T.C. Kimlik No
  • Doğum Tarihi
  • Güvenlik Kodu

1

Sizden istenen bilgileri sisteme eksiksiz olarak girdiğiniz zaman bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman parolanız sistemde kayıtlı olan GSM numaranıza gönderilecektir. Findeks şifremi unuttum dediğinizde bile gerekenleri yaptığınızda şifrenize tekrar ulaşabilir ve Findeks sisteminin sizlere sunmuş olduğu imkanlardan yararlanma olanağı bulabilirsiniz. Eğer Findeks şifremi unuttum ile ilgili işlemlerinizi yapmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

Findeks Şifremi Unuttum İçin TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.