Findeks Paketleri

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Kredi notu bankalarla olan ilişkilerinizi belirleyen güncel bir nottur. Kredi notu bankalar için oldukça önemlidir. Kredi almak istediğiniz zaman bankalara başvuru yaptığınızda bankalar sizin kredi notunuza bakacaktır. Bu yüzden kredi notunuz önemli olacaktır. Kredi notunuzu belirleyen unsurlardan biri de daha önceden almış olduğunuz kredi veya kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapıp yapmadığınızdır. Ayrıca kredi notunuzun hesaplanmasında etkili olan başka unsurlar da vardır. Örneğin yaşınız, mesleğiniz, eğitim durumunuz, mal varlığınız, konut sayınız gibi unsurlar da kredi notunuzun hesaplanmasında önemli olacaktır.

Kredi notunuzu öğrenmek istediğinizde başvurabileceğiniz bir sistem vardır. Kredi Kayıt Bürosu yani KKB ve 9 banka aracılığı ile kurulmuş olan Findeks sistemi sayesinde kredi notunuzu öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Findeks sizin için kredi notu sorgulama yapacağı zaman ilk defaya mahsus olmak üzere herhangi bir ücret talep etmemektedir. Fakat daha sonrası için kredi notunuzu sorgulamak, risk raporunuza ulaşmak, ayrıntılı bilgi almak için Findeksi kullandığınızda sizden belirli bir miktar ücret talep edilecektir. Sürekli olarak Findeksi kullanarak kredi notu sorgulama yapacağınız zaman size uygun Findeks paketleri oluşturulmuştur. Findeks paketlerinden uygun olanını seçerek daha uygun bir miktara Findeks’in sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Findeks Paketleri Nelerdir?

Klasik Paket: Bu paket ile kredi risk raporunuza aylık olarak erişme imkanı bulabilirsiniz. Findeks’in klasik paketinin ücreti aylık 4,5 TL’dir.

Takipçi Paket: Tüm kredi bilgilerinize, notlarınıza, raporlarınıza yıllık olarak 54 TL karşılığında 12 ay boyunca sahip olabilirsiniz.

Not Danışmanlığı Paketi: Bu paket ile kredi notunuzun olumlu bir yönde çevrilmesi için atılması gereken adımları öğrenebilirsiniz. Paket ücreti yıllık 60 TL’dir.

Gold Takipçi Paketi: Bu pakette, hem klasik pakette hem de takipçi pakette belirtilen tüm özellikler toplanmıştır. Gold Takipçi Paketi aylık 7 TL’ye hizmet vermektedir.

Gold Danışmanlık Paketi: Hem klasik hem de danışmanlık paketlerinin özelliklerinin tek pakette buluşmuş halidir. Sizden aylık 7 TL gibi bir ücret talep edecektir.

Premium Paket: Bu paket içinde hiçbir sınırlama yoktur. Findeks üzerinden yapacağınız her işlemi içerir. Aylık ücreti 11 TL’dir.

Bahsettiğimiz Findeks paketlerini kullanarak kredi notunuzu öğrenmek için daha uygun fiyatlar ödemiş olursunuz.

Paketler için daha ayrıntılı bilgiye ve paketlere sahip olmak için Findeks2i ziyaret edebilirsiniz.

Findeks İçin TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.