Akbank Kredi Notu Öğrenme

Akbank Kredi Notu Sorgulama

Günümüzde kredi almak isteyen müşteriler için kredi notu oldukça önemli bir nottur. Bankalar müşterilerin kredi notlarına bakarak kredi alıp alamayacaklarına karar vermektedir. Kredi notu yüksek olan müşteriler bankalar tarafından kredi alma konusunda oldukça şanslı olacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması için kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Adınıza kayıtlı ödenmemiş bir faturanın olması sizin kredi notunuzun düşmesine neden olacaktır.

Akbank Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu bilmelisiniz. Eğer kredi notunuzu bilerek kredi başvurusu yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü kredi notunuz düşük olduğunda kredi başvurusu yapar ve başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa bu sizin kredi notunuzun daha da düşmesine neden olacaktır. Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız Findeks sistemini kullanabilirsiniz. Fakat sadece Findeks ile değil bazı bankaların internet şubesi yardımıyla da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Örneğin Akbank kredi notu öğrenme işlemini Akbank internet şubesini kullanarak yapabilirsiniz. Akbank aracılığıyla kredi notunuzu öğrenmek için Akbank müşterisi olmanıza gerek yok. Kimlik ve cep telefonu numaranızı kullanarak Akbank kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün. Eğer internet bankacılığı ile Akbank kredi notu sorgulama yapacaksanız yapmanız gerekenler şunlardır;

  • Akbank anasayfasını ziyaret etmelisiniz.
  • Sağ üst köşede Akbank Direkt girişi kısmını göreceksiniz. Oraya tıklayınız.
  • Bireysel giriş yapmak için T.C kimlik numaranız ve Akbank Direkt şifreniz varsa o şekilde giriş yapabilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa şifre alabilirsiniz.

1

Giriş yaparak Akbank kredi notu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı numaranız ile de giriş yapabilirsiniz.

Akbank kredi notu öğrenme işlemi için internet bankacılığını kullanırsanız sizden 5 TL gibi bir ücret istenecektir. Gerekli ücreti ödediğiniz zaman kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Akbank şubelerini ziyaret ederek de kredi notu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem için sizden 10 ile 15 TL arasında bir ücret talep edilecektir.

Online Akbank Kredi Notu Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Cep Telefonu Aracılığı İle Akbank Kredi Notu Öğrenme

Cep telefonunuza Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek kredi notunuzu oldukça basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil ile kredi notu öğrenmek İçin yapmanız gerekenler;

  • Akbank Direkt Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
  • Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım menüsüne giriniz.
  • Menüde göreceğiniz Risk Raporu (KKB) butonuna tıklayınız ve daha sonra kredi notu sorgulama işleminizi yapınız.

Ayrıca Akbank Direkt Mobil kullanarak özel avantajlı kredi faiz oranlarından yararlanabilir ve uygun ödeme koşulları ile her türlü nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılama imkanı bulabilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanarak kullanabileceğiniz kredi miktarını öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Notu Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.