Akbank EFT Saatleri

Akbank Kredi Notu Sorgulama

Günümüzde bankacılık işlemleri oldukça fazladır. Çok fazla kullanılan bankacılık işlemlerinden biri olan para transferi iki yöntem ile yapılmaktadır. Elektronik Fon Transferi yani çok bilinen ismiyle EFT işlemi ve havale işlemi ile para transferi yapabilirsiniz. EFT işlemi farklı bankalar arasında yapılır. Havale işlemi ise aynı bankanın farklı şubeleri arasında yapılmaktadır. EFT işlemi için bankalar bir ücret talep eder. Genellikle bankaların talep ettiği ücret 1 TL ile 4 TL arasında olmaktadır. Havale işlemi için ise bankalar genel olarak bir ücret talep etmezler.

Bankacılık sektörü için önemli bir isim olan Akbank ile EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Akbank şubelerini ziyaret edersiniz. Dilerseniz de daha kolay bir yol ile EFT işlemlerinizi yaparsınız. Örneğin Akbank internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmeti ile de EFT işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Fakat EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için her banka tarafından farklı olacak şekilde EFT saatleri oluşturulmuştur. Akbank EFT saatleri de bunlardan biridir.

Akbank EFT Saatleri Nasıldır?

Akbank üzerinden EFT yapmak istiyorsanız öncelikle Akbank EFT saatlerini öğrenmelisiniz. Akbank EFT saatleri sabah 9.00 ile başlar ve akşam 17.00 ile son bulur. Bu saatler arasında EFT işlemlerinizi yaparsanız 5 ya da 10 dakika içinde para transferiniz yapılmış olur. Eğer Akbank EFT saatleri dışında EFT yaparsanız işlemleriniz hemen gerçekleşemez. Bir diğer günün EFT saatleri içinde EFT işleminiz gerçekleşecektir. Eğer Cuma günü EFT saatlerinden sonra EFT yapmak isterseniz işleminiz hemen gerçekleşmez. En yakın iş gününde yani Pazartesi günü EFT işleminiz yapılır. Haftasonu EFT yapmak istediğiniz zaman da aynı şekilde EFT işleminiz Pazartesi günü yapılır. EFT işleminiz için öncelikle kendi bankanızın EFT saatlerini öğrenmelisiniz. Daha sonra ise EFT yapmak istediğiniz bankanın EFT saatlerini öğrenmelisiniz. EFT saatleri dışında EFT yaptığınızda paranız karşı tarafa ulaşmayacaktır. EFT saatleri içerisinde yaptığınız para transferi 5 ya da 10 dakikada yapılırken EFT saatleri dışında ve haftasonu yaptığınız EFTler için bir süre beklemeniz gerekecektir.

Akbank üzerinden EFT yapmak için haftaiçi her gün 9.00 ile 17.00 arasında istediğiniz bankacılık hizmetini kullanarak EFT yani para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank EFT Saatleri İçin TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.